Quatrux Logo
 Pagrindinis  Apie  Kontaktai  Aš  Logo
 Apačia

  Sveiki atvykę į mano Asmeninį Puslapį Quatrux. Quatrux yra mano pravardė, kuri yra naudojama visame interneto tinkle, bet mano tikrasis vardas yra Kęstutis Stankevičius, aš esu 24 metų perspektyvus Lietuvos studentas besimokantis VGTU magistrantūrą - taip jeigu supratote aš esu vyriškos lyties atstovas ir esu vedęs, bet kam po velniais tai galėtų rūpėti ir prisiminkit, kad šis puslapis sukurtas 2004 metais, kai aš buvau 17 metų, o nuo to laiko nelabai kas čia ir pasikeitė.

  Ačiū, kad apsilankėte! Nepaisant šio puslapio pavadinimo, kuris gal ir skamba gana įdomiai, bei paslaptingai, bet tai tik dar vienas puslapis apie paprastą žmogų ir jo susidomėjimus, kuris vieną gražią dieną sumąstė padaryti ką nors kvailo, taip ir kilo šio mažo, keleto puslapių  projekto idėja. Taigi, naudodamasis Gimp programine įranga aš sukūriau šio puslapio dizainą; aš tiesiog mintyse kažką įsivaizdavau ir padariau tai ką dabar matote. Po to parašiau savo PHP skriptų ant kurių šitas puslapis ir veikia, kartu su MySQL ir HTML+CSS+JS ir mano valdymo panele., bet su laiku šio puslapio programavimas labai pagerėjo ir dabar aš savo TVS (Turinio Valdymo Sistemą) pavadinau theSite TVS. 2008 metais aš pilnai perrašiau visą savo theSite TVS naudodamasis PHP ir MySQL ir dabar ji vis tiek mažytė, bet labai galinga. Ji gali palaikyti daugybę kalbų, jums tik reikia pridėti jas nustatymuose ir rašyti turinį per Panelę, kuri iš tikrųjų tiesiog yra Plugin‘as. Plugin‘ai gali būti pridedami kaip paprasti puslapiai, o Moduliai gali būti naudojami, kad kažką sugeneruotų ar darytų, pavyzdžiui: skaičiuotų kažkokią statistiką. Galima naudoti įvairiausius protokolus, pakeičiant/pridedant failo galūnę, tiesiog reikia jiems turėti skirtingus Template‘us ir jūsų puslapis gali veikti kaip html,xml,wml ar netgi siūlyti PDF versiją. Taip pat galima naudoti kaip paprastą karkasą, t.y Framework‘ą.. Pavyzdžiui aš esu įkėlęs pagrindinius failus į tam tikrą vietą ir visi mano puslapiai tiesiog naudoja juos bendrai, kaip griaučius, skiriasi tik nustatymai, dizainai ir duomenys. Vienas nuostabiausių bruožų šio TVS, kad jis gali visą turinį publikuoti tiesiog keliais paspaudimais, klausiate kas yra publikavimas? Iš savo TVS panelės aš galiu redaguoti turinį ir publikuoti/paskelbti jį kaip paprastą failą. Kam to reikia? Kad puslapis būtų ne dinaminis, o statinis, taigi kiekvieną kartą serveris tiesiog paduoda HTML ar kokį kitą protokolą, XML, PDF, WML ir nereikia kiekvieną kartą generuoti visko iš naujo su PHP, taip sutaupomi serverio resursai, bet ne duomenų srautas. Galima naršyti ir dinaminį turinį ir statinį. Taip pat, dabar viskas veikia kaip UTF-8 ir labai gražiai, be to daugiau nebe palaikau PHP4, viskas turi veikti su PHP5, o su PHP4 gali būti klaidų ar netikslumų, manau jau neverta taikyti savo PHP kodo veikti su PHP4, bent ant projektų, kurie suksis ant PHP5 palaikančio serverio.

  Judėdami į priekį po mano puslapį, jūs pamatysite, jog čia nėra nieko įdomaus. Jūsų vietoje aš manau jau seniai uždaryčiau šį langą, bet jeigu jūs skaitote šitą nesąmonę - arba jūs beprotis arba tiesiog neturite ką veikti, taigi tęskite su malonumu. Aš manau, kad jums neteks iššvaistyti daug jūsų brangaus laiko, jeigu norite peržvelgti visą Quatrux puslapį, bet peržengę šias duris, manau jūsų požiūris į gyvenimą pasikeis visam jūsų likusiam apgailėtinam gyvenimui. Su laiko ir skaitalo atsirado daugiau, nuobodaus ir linksmo, kam tas rūpi.

  Viską sudėję į krūvą, man buvo labai linksma (na tikrai nuobodu) kurti šitą mažą puslapį. Aš tikiuosi jums jį patiks lankyti, taip kaip man patiko jį kurti ir nemanau, kad dažnai jis bus atnaujinamas, nes nėra ko čia atnaujinti, nebent kas metus keisti savo amžių. Ačiū ir apsilankykite kada nors vėl.

  Sekantis Puslapis » 
English version

Jūs naršote Lietuvišką versiją

Mobilių WAP Telefonų versija
Mobilių XHTML Telefonų versija
Naršyti XML versiją
Atsispausdinti PDF versiją


Pagrindinis
 Pagrindinis

Kovok su SPAM'u!
Site Map'as

Giminiški Puslapiai

Q Blog'as
Fausto puslapis
Šinšila puslapis
Alternativus Q Blog'as
Q Blog'as Angliškai

Valid'us xHTML 1.0!
Valid'us CSS!


© 2004 / 2022 Quatrux. Visos Teisės Saugomos Q Zone Bendruomenės.