Quatrux Logo
 Pagrindinis  Apie  Kontaktai  Aš  Logo
 Apačia

  Jūs tikrai norite su manimi susisiekti? Man nelabai patinka kalbėti su svetimais žmonėmis, bet aš gana dažnai kalbu su nepažįstamais, tai priklauso nuo situacijos.. na gerai, yra labai daug būdų kaip jūs galite susisiekti su manimi ir galite tiesiog pasirinkti jums vieną palankiausių būdų.

Aš sėdžiu IRC - irc.data.lt ir irc.freenode.com
Aš sėdžiu MSN - questutis616
Aš sėdžiu AOL - questutis616
Aš sėdžiu Jabber - questutis
Aš sėdžiu Skype - quatrux
Aš sėdžiu Google Talk - quatrux
Aš aktyvus ant keleto Forumų ir Bendruomenių
Aš turiu savo Blog'a ir taip pat  alternatyvų Blog'a Be to yra ir Angliška versija šio Blog'o. Svečių knygą ir Lentą.
Galite parašyti man elektroninį paštą: quatrux at the gmail dot com

  Na ką? mano manymu IRC tikrai smirda, bet manau aš tiesiog negaliu ten nesėdėti ir leisti savo laiko, nors šiaip jau gana retai ten kalbu, bet jeigu pradedu.. Aš tikrai daug ko ten nemėgstu, kurie daro visokias nesąmones: kurie specialiai apsemia kanalą,  ir kitaip piktnaudžiauja ir kiti kvaili žmones, kurie elgiasi kvailai, net ir maži vaikai, kurie elgiasi kaip tikri debilai ir taip toliau. Tai parodo, kokia yra kvaila mūsų pasaulio bendruomenė, rimti žmonės naudoja IRC rimtais tikslais, kalba aiškiai ir kada reikia.

  Taigi, skirtingi pranešinėjimo protokolai, kitaip žinomi kaip messenger'iai yra taip pat kvaili, bet kadangi aš turiu ten keletą draugų su kuriais tenka kalbėtis ir planuoti skirtingus projektus, ypatingai su užsieniečiais, kurių beveik neįmanoma sutikti realiam gyvenime - būtent šita priežastis mane verčia ten sėdėti.

  Skype yra linksmas dalykas, ir labai naudingas, aš galiu daryti savo namų darbus kalbėdamas per mikrofoną ir girdėdamas ką man sako kiti žmonės, bet aišku Google Talk irgi teikia tokia pačią galimybę, taigi irgi yra jėga, apskritai Google siūlomos paslaugos yra vienas geriausių dalykų atsitikusiu šiame amžiuje (po kol kas) nors kai kurie jų projektai galėtų tobulėti toliau..

  Elektroninis paštas, geriau žinomas kaip email'ai, yra geras dalykas, ankščiau aš rašydavau žymiai daugiau email'u negu dabar. Dabar; aš gaunu tik keletas email'u per savaitę ir šiaip jokio SPAM‘o nes išmokau naudotis savo email'u deramai - vienintelė to priežastis - kad aš tapau ne toks priklausomas nuo interneto, negu buvau anksčiau.

  Skirtingi forumai ir bendruomenės tinkle yra nuostabu, tik, kad surasti gerą/gerų yra gana sunku, nes dabar internete yra pilna idiotų, kurie tiesiog trukdo tau ir kitiems - gadina nervus. Šiaip tai viskas čia yra šūdo verta, kam aš šita rašiau, nesuprantu? tiesiog susisiekite su manim jeigu reikia ir viskas.

  « Ankstesnis Puslapis 
English version

Jūs naršote Lietuvišką versiją

Mobilių WAP Telefonų versija
Mobilių XHTML Telefonų versija
Naršyti XML versiją
Atsispausdinti PDF versiją


Kontaktai
 Kontaktai

Kovok su SPAM'u!
Site Map'as

Giminiški Puslapiai

Q Blog'as
Fausto puslapis
Šinšila puslapis
Alternativus Q Blog'as
Q Blog'as Angliškai

Valid'us xHTML 1.0!
Valid'us CSS!


© 2004 / 2021 Quatrux. Visos Teisės Saugomos Q Zone Bendruomenės.