Quatrux Logo
 Pagrindinis  Apie  Kontaktai  Aš  Logo
 Apačia

  Pastaba; beveik kiekvienas žodis turi būti išstudijuotas, perskaitę šį straipsnį kartą, jūs visko aiškiai nesuprasite, taip pat pabandykite taip skaityti, kad suprastumėte, jog iš vieno paragrafo, visa knyga galėtų būti parašyta, prasmė yra labi gili ir rimta, bei žinoma abstrakti.

  pastaba; Išversta iš anglų kalbos - apgailėtina, geriau skaitykite originalią versiją parašytą anglu kalba.

  Skaityti » | 1 Dalis | 2 Dalis | 3 Dalis |

Filosofija: 1 Dalis

  "18 metų nėra užtektinai, kad suprastume, kad mokslas mūsų gyvenime yra privalomas..."
-Radzevic

  "Skausmas jau nėra kliūtis.. Aš jį jutau taip dažnai, aš jį sukėliau taip dažnai, ir aš jį mačiau taip dažnai, bet visgi aš per ilgai su juo gyvenau, ir tik aš žinau kokį skausmą aš jaučiu savyje.."
-Mike + Pats

  "Neapykantos galia jau nugalėjo viską.. Aš nekenčiu visų kas yra aplinkui mane ir aš tai galiu parodyti labai lengvai, bet aš gi myliu visus kas yra aplinkui mane, kodėl to aš negaliu taip lengvai parodyti? Aš nekenčiau.. ir mylėjau.. tiek daug kartų, bet pasirodo, kad neapkęsti yra lengviausia išeitis..
-Pats

  "Atsikratyti, Užmušti, Naikinti, Kenkti, Žaloti - visi mes tai sugebame; Prisipažinti,  Užjausti, Padėti, Suprasti, Kurti - niekas to nesugeba.."
-Pats

  "Kodėl mums neleidžia rinktis kas yra gerai, o kas blogai.. kažkas kitas jau mums išrinko net neatsiklausę.. kuo mūsų daugiau, tuo mūsų mažiau yra autentiškų, pasirinkimas tarp teisybės ir neteisybės yra vienas pagrindinių dalykų mūsų gyvenime ir jo nėra, jis tarytum išjungtas, pavogtas."
-Pats

  "Niekas nėra teisus kaip ir niekas nėra neteisus, niekas nesupranta kas yra tiesa.. ir niekada nesupras.."
-Pats

  "Po 16 metų ir 8 mėnesių aš supratau koks yra gyvenimo tikslas - tai pats gyvenimas, visas tikslas yra tiesiog gyventi ir nesvarbu koks yra tavo gyvenimas."
-Pats

  "Šuo, arklys ar bet koks gyvūnas, kuris turi bent kiek emocijų gali tave mylėti ir tu jį gali mylėti daug daugiau negu žmonės iš šio pasaulio. Nesvarbu kaip tu atrodai, kokius drabužius tu dėvi, kiek pinigų tu turi, koks tavo charakteris, kokios tu spalvos ar religijos.. jis tau paklus.. nesukeli jam skausmo, jis nesukelia skausmo tau - jis jaučia, supranta tavo sielą, jis mokosi iš tavęs, jis elgiasi kaip tu, jis ir yra tu.."
-Pats

  "Daug kas sako, kad niekas negali pasikeisti, tai yra tiesa, bet jis visada gali stengtis siekti to ko nori, nesvarbu ar jam pasiseks ar ne.. viskas yra jo nore ir jame.. jis visada bus toks pats, tik atrodys kitoks.."
-Pats

Filosofija: 2 Dalis

  "Man nerūpi ką kiti man sako.. aš juos girdžiu, bet jie to arba nežino arba apie tai net negalvoja.. aš visada viską suprasdavau, aš to nerodžiau, aš rinkausi tuo metu tai, kas man atrodė buvo palankiausia, kartais buvau aklas, kartais buvau teisus, bet gi nėra tokio dalyko kaip būti aklam ar teisiam.. baimė? galbūt, bet kodėl žmonės bijo.. gal todėl, kad jiems nepasisekė kelis kartus ir jie tiesiog bijo, kad nepasiseks vėl? (Tai reiškia, kad jiems reikia teigiamos nuotaikos???) ar jie nenori naujovių, nes pirmas žingsnis visada yra sunkiausias, o gal kas nors tau pasakė, kad bijotum, nesvarbu kas tai yra - tau reikia rinktis ir tavo pasirinkimas pakeis viską/visus ir perlenkti lazdos neįmanoma. Tu gali turėti tiek gyvenimų, kiek sekundžių yra tavo gyvenime - 50% laimės ir 50% nepasitenkinimo ir nesvarbu ką tu rinksiąs, skaičiai bus tokie.. bet jeigu pradėsi skaičiuoti savo laimę, tai 100%  tu busi nepatenkintas.. taigi visada prisimink, jeigu tau šiandien atsitiko kažkas gero, kitam tai juoda diena.."
-Pats

  "Kaip tu renkiesi 'draugą'? pagal jo finansinę padėtį, išvaizdą, namą.. po to atrandi jo patirtį, charakterio bruožus, ypatybes, intelektą.. bet jis pameta savo namą, pinigus, savo išvaizdą ir reputaciją, tai pameta ir savo 'draugus', jau nėra toks protingas, žavingas ir turintis patirties, nebeturi jokio 'draugo'. Nuotaika kuria mūsų išmintingumą, protinius gabumus, patirtį.. tai kaip man gauti teigiamos nuotaikos? Jeigu viskas kas yra manyje - didžiulis skausmas, kuris viską paverčia į neigiamą kryptį, jei nuotaika neigiama, tai jau nebėra išmintingumo.. Jeigu tu teigiamas, tu gali padaryti kažką per 5 minutes be jokių klaidų, jeigu neigiamas, tu gali daryti tą dalyką visą savo likusį gyvenimą. Verkimas niekada nepadėjo ir nepadės.. netgi toks smulkus dalykas, kuris kitam gali atrodyti menkavertis, gali  padaryti tavo nuotaiką teigiamą, bet kas gali tai daryti, jeigu tu neturi jokio 'draugo'? Televizorius, kompiuteris, robotas.. šuo? Tu visada gali apsimetinėti, bet tai nepadarys tavęs laimingo iš vidaus, tu tiesiog kentėsi ir tavo lygis tiesiog kris.. kaip visą tai išgyventi? Galvojant kodėl taip atsitiko.. ką tu blogo padarei? Gali apie tai galvoti visą savo gyvenimą ir tik sukaupsi daug daugiau klausimų, kuriems paprasčiausiai nėra atsakymų.. Kas iš viso yra tas dalykas "Klausimas"? Tai kai kažkas kažko nežino, arba atvirkščiai, kai žino ir tik nori pasirodyti ar pažiūrėti ar kiti tai žino, taigi nieko neišspręsite atsakinėdami į tuos klausimus. Pabandyk ieškoti dalyko, su kuriuo tu galėtum atsipalaiduoti, būti savimi, kuris tau yra gerai; nesvarbu ką kiti apie tave kalbės/manys, tu turėsi daugiau pagarbos/garbės būdamas kitoks, autentišku, bet taip pat tu gali visą savo garbę prarasti būdamas toks, tas pats su kitų žmonių kopijavimu, tai kur tada yra ta riba? Nėra jokios ribos, yra nuotaika.."
-Pats

  "Visi 'šunys' turi tokius pačius instinktus, visi žmonės turi juos taip pat, visi šunys yra vienodi, kaip ir visi žmonės irgi yra vienodi, bet faktas yra tas, kad visi, viskas, visur yra skirtinga ir unikalu, nieko nėra monotoniško.."
-Pats

  "Kodėl mūsų XXI amžiaus kultūra tampa tokia apgailėtina.. yra galimybė, kad atsiras nauji viduramžiai, kurie vėl tęsis 1000 metų, dar viena juoda dėmė istorijoje; kokybė prastėja, produkcija, kuri turi šūkį - 'kuo pigiau ir daugiau' užkariauja pasaulio rinką, tik konkurencija tarp kažko turi gerą (brangią) kokybę.. žmonės.. pasaulis.. tampa 'monotonišku', visi žmonės pradeda panašėti, tampa tokie nuobodus ir ne autentiški, plagijuoja kitus.. Prisimenant praeitį, pasaulis buvo toks milžiniškas, dabar turim tik kelis atskirus rajonus.. Demokratiją, Komunizmą, Islamą ir pirmykštę bendruomenę - KARAS"
-Pats

  "Šiais laikais jūs tikite svetimais daug labiau negu pačiu žmogumi, kuri pažįstate arba net ir nepažįstate - nesvarbu, jūs susidarote daug nuomonių apie kažką iš kažkur, dažniausiai išankstinę - tai jūsų fantazija.. Kodėl negalite išklausyti/pakalbėti su kažkuo ir padaryti savo išvadas? nes jeigu nežinote, tai geriau tylėkite ir bandykite suprasti, kad visi yra neteisus, visi nėra tobuli, visi yra teisus, tai liečia ir tave"
-Pats

  "Visą laiką, visur tu renkiesi tarp kažko, kiekvienas tavo pasirinkimas gali pakeisti tavo gyvenimą, jis gali griūti arba tapti laimingas, vienu ar kitu atveju tau niekada nepavyks visą laiką būti laimingam.. tu negali grįžti į praeitį, nes ji jau įvyko, tu gali galvoti tik kas galėtų būti jeigu.. tu dažnai sakai aš norėčiau, kad.. tu jau tai padarei, tu pasirinkai.. nieko čia jau nebe pakeisi, bet nepamiršk praeities, prisimink ir mokykis iš savo klaidų, naudokis savo patirtimi ateityje, netgi jeigu to sunku pasiekti, stengdamasis tu gali tapti labiau autentišku, kitoks nuo populiaraus pasaulio.."
-Pats

Filosofija: 3 Dalis

  "Paslaptys, pažadai, atsakingumas, pareiga - visi būtų laimingi atsikratę šitų savybių, bet jeigu tu jų neturi, tu tiesiog apsimetinėji, kad gyveni, nežinai ko nori iš gyvenimo; jeigu negali laikyti savo pažadų, jei nejauti atsakomybės ir pareigos - šiam pasauly tau nėra vietos. Gali apsimetinėti, bet tu turi išmokti meluoti kai yra būtinybė, nemeluodamas tu neišsaugosi paslapčių, bet jeigu tapsi melagis tai tau irgi nebus vietos, tai kur gi yra ta riba? Nėra jokios ribos, prisimink, kad vadinamoji "tiesa" kažkada bus atskleista, arba "melas" tave tiesiog žudys iš vidaus, bet tai nereiškia, kad tu turi atskleisti tiesą, tiesiog gyvenk su tuo melu, su tuo neapsakomu skausmu ir kančia - niekam nerūpi. Bet tu gali pasikalbėti apie tai su žmonėmis, kuriais tu pasitiki, gal tau palengvės, bet kuo galima pasitikėti ir kas yra pasitikėjimas? Tai melavimas ir nėra geresnio melagio už tave pati.. šunys taip pat meluoja.. vėl, tu turi rinktis ir rinkimasis yra.."
-Pats

  "Tu manai, kad Skausmas, Pavydas, Išdavystė, Baimė, Savanaudiškumas, Pyktis, Neapykanta yra blogos savybės? Pagalvok dar karta, šios visos savybės yra žodžio Meilė dalis, be jų nebūtų jokios meilės, taip pat be: Pasisekimo, Laimės, Sėkmės, Malonumo, Užtarimo, Kvailumo , Drovumo.. ir taip toliau.. žodyje Meilė nėra žodžių Vyras ar Moteris, Žmogus ar Gyvūnas, taigi nesvarbu tarp ko, bet meilė yra. Šis žodis yra vienas sunkiausiai paaiškinamų - jo nepaaiškinsi iki pat galo; Tu turi prisiminti, kad šitame žodyje meilė, nei pinigai, nei išvaizda neegzistuoja, tai visiškai skirtingi žodžiai.."
-Pats

  "Ar tu tiki, kad viskas turi savo atvirkščią pusė? Aš tikrai tikiu ir drąsinu jūs galvoti panašiai, jei tu gyveni, tu gali tiesiog numirti, bet klausimas yra kitoks, ar įmanoma keliauti tarp mirties ir gyvenimo? Jeigu tu gyveni ir nusprendi mirti, tu jau nebegyvensi; iškyla naujas klausimas, ar įmanoma vėl tapti gyvu, atsikelti iš numirusiu? Gal ir įmanoma, bet mes tikrai to dar nemokame, po kol kas  dar neišmokome, bet tarp smulkių dalykų - mes galime laisvai keliauti, tu gali būti alkanas vieną dieną, sotus kitą dieną, bet visgi aš galiu duoti daug pavyzdžių, kai jūs negalite grįžti į ankstesnę būseną.. tu treniruoji savo kūną visus metus ir po to nusprendi, kad norėtum būti silpnas kaip ir anksčiau, bet jokiais būdais tai neįmanoma, nes laikas visada tiksi, vienas, du, tris ir pasiima viską su savimi trindamas tai kas jau įvyko, palikdamas tik prisiminimus ir įrašus.. Taigi, tikint tuo ką sakau, mes visada būname alkani ir visada būname sotūs? Mes esam gyvi, bet mes mirę.. minčių lietus, bet vis tiek viskas turi kitą, atvirkščią pusę, viskas turi savo pliusų ir minusų, daugiau ar mažiau, kam tas rūpi, negalvokit apie tokius dalykus, nes jūs tiesiog tapsite bepročiais."
-Pats

  "Kodėl tu gyvas? Kas tu? Ko tu nori? Šitie klausimai niekada neturėjo, niekada neturi, niekada neturės teisingo atsakymo, tu negali jų teisingai atsakyti, tik teoriškai, jeigu kas nors tavęs klausia kas tu? Ką tu atsakai? 'sveiki, aš esu Maiklas Džeksonas', netiesa, kas čia tokio tas 'Maiklas Džeksonas'? Kažkas paklausė kas tu, o ne koks tavo vardas.. Viskas čia aišku."
-Pats

  "Tu tiki ženklais? Tik pagalvok apie savo gyvenimą, kodėl tu gimei čia, kodėl tavo motina yra tavo motina, kodėl tu gyveni čia, o ne ten? ... ar tu turi likimą? Gal tu esi parašytą programa, kuri daro tai, ką tu dabar darai ir tu nieko negali pakeisti, nes kiekvienas tavo žingsnis jau yra numatytas, jeigu kažką darysi ir staiga tu pradėsi daryti kitą veiklą, tai manysi, kad jau pakeitei savo likimą, po perkūnais, toks ir turėjo būti tavo likimas, tą akimirką padaryti kažką skirtingo.. Taigi jei likimas egzistuoja, mes jo negalime pakeisti, tai kam mums ką nors daryti? Tiesiog sėdim ir nieko nedarom likimas mus nuves ten, kur mes ir turime būti, bet jeigu taip padarysite, tai toks ir buvo jūsų likimas, sėdėti ir laukti likimo, po velnių - kokia čia nesąmonė - likimas buvo sukurtas, kaip ir visa kita, dievas, žemė, įstatymai, tu.. Taigi, jei tu pamatei ženklą ir tavo šansas buvo 1 iš milijono, kad tau pasiseks, ir tau tas pavyko.. Ar tu manai, kad jei grįžtum į praeitį ir pakartotum tą patį, viskas butų taip pat? Tai gal vis dėlto likimo nėra, viskas sudėta matematikoje, teorija, kad mūsų gyvenimas slenka atsitiktine tvarka, lygiai taip pat kaip fresco programa, juda ir juda gilyn ir gilyn ir niekada nesustoja.. Viduje viskas yra tvarkinga, viskas vienoda, žmonių skaičius, moterų ir vyrų santykis, skruzdėlių ir paukščių santykis.."
-Pats


  » Atgal prie Straipsnių 
English version

Jūs naršote Lietuvišką versiją

Mobilių WAP Telefonų versija
Mobilių XHTML Telefonų versija
Naršyti XML versiją
Atsispausdinti PDF versiją


Filosofija
 Filosofija

Kovok su SPAM'u!
Site Map'as

Giminiški Puslapiai

Q Blog'as
Fausto puslapis
Šinšila puslapis
Alternativus Q Blog'as
Q Blog'as Angliškai

Valid'us xHTML 1.0!
Valid'us CSS!


© 2004 / 2021 Quatrux. Visos Teisės Saugomos Q Zone Bendruomenės.