Quatrux Logo
 Pagrindinis  Apie  Kontaktai  Aš  Logo
 Apačia

  Straipsnis » Etiketas

  Etika ir elgsena - tikra nesąmonė, ane? Aš matau daug žmonių, kurie gyvena pagal populiarias, civilizuotas manieras, apsimetinėdami, kad jie yra tokie geri ir sakantys malonius žodžius tik tam, kad atrodytų malonūs arba galvotų, kad yra geresni negu kiti. Aš niekada negyvenau pagal kažkokius standartus, man visiškai nepatinka žmonių nuomonė apie manieras ir panašų šlamštą. Jų stilius ir skonis.. dauguma kvailių mano, jog jų stilius ir skonis yra pats geriausias ir aš tokių kvailių taip neapkenčiu, jie tokie įkyrus. Pavyzdžiui žydai, ar jūs kada nors šnekėjote su žydu? po kurio laiko jie visada pradeda kalbėti apie savo nuostabias tradicijas, nors aš jų visai to neklausiau. Bet aš turiu sutikti, kad yra ir normalių žydų, kurie man ganėtinai patinka - yra labiau išprusę ir neapsimeta vargšais. Visi turi savo skonį ir dauguma yra tiesiog paveikti kitų kvailių erezijomis.

  Aš sau susikūriau savo manieras ir etiketą, aš retai atsiprašinėju, nebent tikrai noriu dėl kažko atsiprašyti, todėl aš manau, kad mano atsiprašymas yra daugiau vertas ir yra tikras; mažai kas mane girdėjo iš tikrųjų atsiprašinėjanti. Aš valgau kaip noriu, su rankom ir šakute arba šaukštu, man daugiau nieko nereikia: jokių peilių, nieko. Aš pradedu neapkęsti žmonių, kurie naudoja peilius, bet kartais pavydžiu, kad jie moka naudotis jais, nes aš tai tikrai nemoku. Po to aš tai tiesiog pamirštu. Šakutė gali būti kaip peilis, užtat man patinka geros šakutės. Aš valgau daug ir kada noriu, aš galiu suvalgyti arba nepabaigti savo maisto - nematau čia nieko blogo. Raugėjimas man nieko nereiškia, mano manymu tai gana juokinga ir aš mėgstu raugėti, kai gerai pavalgau, kai kas gali pagalvoti, kad tai šlykštu, bet ne man. Bet bezdėti - aš nemėgstu, man tai juokinga tik tarp draugų arba kai aš esu vienas, bet viešoje vietoje man tikrai gėda ir man net nepatinka tas kvapas. Čiaudėti, visi kartais čiaudi, bet aš nemėgstu, kai žmonės sako "į sveikatą" po mano čiaudulio, man gėda, nes kažkas pastebėjo ir garsiai pranešė, jog aš nusičiaudėjau, taip pat aš niekada neatsiprašinėju, kad nusičiaudėjau, nes apsimetu, kad nieko neatsitiko ir gyvenimas tęsiasi toliau.

  Be to, aš manau, kad elgtis kaip paskutiniam kvailiui nėra blogai, po kol tu pats supranti tai ir pažįsti save, nes tu žinai, jog nori tiesiog atsipalaiduoti ir atsipūsti nuo rūpesčių, tai kodėl gi ne? Netgi jeigu piliečiai pamanytų, kad jūs esate beprotis, kodėl man jų nuomonė turėtų rūpėti? Bet kartais, tiesą sakant, man irgi būna gėda, net nežinau kodėl! Aš niekada negalvojau apie savo išvaizdą, man visada patiko rengtis taip, kaip man patinka ir yra patogu, jeigu tai kažkam trukdo, man visiškai tas nerūpi, bet vis tiek aš girdžiu tuos kvailus komentarus. Prisipažinsiu, kad man tikrai nepatinka skylės drabužiuose, tai yra džinsuose ir panašiai. Man toks jausmas, kad tada visi į mane žiūri, net jeigu ta skylė užsiūtą. Man nepatinka turtingi žmonės, nes jie yra kitokie, pinigai daro jiems poveikį, jie mano, kad yra aukščiau kitų ir bendrauti su paprastu, nepasiturinčiu žmogumi yra daug maloniau, jie dažnai būna geresni ir kuklesni - geros širdies. Aš nekenčiu merginų su daug makiažo ir tų, kurios prie veidrodžio praleidžia daug laiko, kam tiek stengtis? Tik dėlto, kad mes vyrai į jas žiūrėtume? Kada moteriškos lyties atstovės supras.. iš esmės, kuo paprastesnis žmogus, tuo jis originalesnis. Paprastumas suteikia jums žavesio, ir jeigu jūs sekate madą, niekada nesijausite savimi, nes jūs tiesiog plagijuojate. Aš tiesiog per daug tingiu eiti į parduotuvę ir kažką sau nusipirkti, aš net nenoriai leidžiu pinigus ant drabužių, aš geriau nusipirkčiau sau alaus ar dar kokį naudingą dalyką. Priduriant, aš neesu toks žmogus, kuris jaustųsi blogai tokiuose vietose kaip sąvartynas, rūsys ar netoli šuns šūdo kieme, bet būti piktam nėra jau taip blogai, tiesiog reikia turėti gerą širdį ir būti gudriam.

  » Atgal prie Straipsnių 
English version

Jūs naršote Lietuvišką versiją

Mobilių WAP Telefonų versija
Mobilių XHTML Telefonų versija
Naršyti XML versiją
Atsispausdinti PDF versiją


Etiketas
 Etiketas

Kovok su SPAM'u!
Site Map'as

Giminiški Puslapiai

Q Blog'as
Fausto puslapis
Šinšila puslapis
Alternativus Q Blog'as
Q Blog'as Angliškai

Valid'us xHTML 1.0!
Valid'us CSS!


© 2004 / 2021 Quatrux. Visos Teisės Saugomos Q Zone Bendruomenės.