Quatrux Logo
 Pagrindinis  Apie  Kontaktai  Aš  Logo
 Apačia

Mano Brandos Egzaminų Rezultatai

  Štai jau ir galiu skelbti visus savo rezultatus Internete, nes pagaliau jau ir visas tas šūdas praėjo, išlaikiau visus šešis Valstybinius Brandos Egzaminus, kurie jau ganėtinai buvo mane užpisę, šiaip nelabai didžiuojuosi savo gautais procentais, bet mokyklai turbūt skyriau labai mažai dėmesio ir nelabai degradavau kaip dauguma kitų, jau nuo septintos klasės aiškino man kaip reikia laikyti egzaminus, bet ką daryti kai juos išlaikai tai niekas nepasakė, dabar jau pavėlavau duoti prašymus su diferencijuota kaina, teks mokėti visa pilną kaina, kad duoti prašymus į šešias vietas, gal kur nors įstosiu, o gal ir eisiu i kariuomenę atlikti prievolės, va tik, kad nuskus mane ten labai trumpai, vos neplikai, tai geriau gal pasimokyti ir šiaip mokytis ir įgauti nauju žinių, skaityti yra labai gerai, nors ir tingisi, kuo daugiau žinai, tuo mažiau kalbi apie varpas ir vulvas, bet daugiau dėmesio skiri pasidalinti žiniom ir šiaip nesijauti debilu, kai kiti šneka miškus.

  Baigiau "Sietuvos" vidurinę mokyklą 2005/2006 metais, ji randasi Lietuvos respublikoje, Vilniuje, Taikos gtv. Nr. 47,  LT-05260. Mokyklos Telefonas 8-5-2475280, bei Elektroninis Paštas. Taip pat galite apsilankyti apgailėtinoje jų Svetainėje. Mokyklos Direktorė - Birutė Valkaitienė.


10 klasės Egzaminai

  Matematika - 6
  Lietuvių Kalba - 6

  10 klasės Metiniai Pažymiai

    Tikyba - įskaityta
    Lietuvių gimtoji kalba - 7
    Anglu kalba - 8
    Vokiečių kalba - 7
    Matematika - 7
    Biologija - 7
    Fizika - 7
    Chemija - 4
    Istorija - 8
    Pilietinės visuomenės pagrindai - Įskaityta
    Geografija - 10
    Dailė - 7
    Muzika - 6
    Technologijos - 10
    Kūno Kultūra - 10
    Informacinės Technologijos - 7

12 klasės Egzaminai

  Matematika (V) - 22%
  Fizika (V) - 48%
  Lietuvių Kalba (Testas) (V) - 27%
  Lietuvių Kalba (Įsk) - 8
  Interpretacija (M) - 5
  Anglų Kalba (V) - 85%
  Anglų Kalba (Įsk) - 9
  Istorija (V) - 81%
  Informacinės Technologijos (V) - 51%
  MKR (Mokinių Kompiuterinis Raštingumas) - Įskaityta

  12 klasės Metiniai Pažymiai

    Etika - Įskaityta
    Lietuvių gimtoji kalba (A) - 7
    Anglų kalba (A) - 8
    Matematika (A) - 6
    Fizika (A) - 5
    Chemija (B) - 6
    Istorija (A) - 6
    Dailė (B) - 10
    Kūno Kultūra (B) - 10
    Informacinės Technologijos (B) - 10

  Mokiausi ir išlaikiau viską kaip kvailys, bet ką dabar jau padarysiu, nieko nepakeisiu ir jeigu grisčiau atgal tingėčiau kažką keisti, nėra tiek laiko viskam suspėti. Kaip aš jaučiuosi baigęs mokyklą? Labai gerai, dingo visos debiliškos bėdos, kurios vyravo mokykloje, žinoma, prasidės naujos bėdos, bet jau turėsiu patirties kaip su jomis kovoti, dar pora mėnesiu ir man mokykla jau bus kažkokia legenda, kurią sunkiai prisiminsiu. Kai kurioms mokytojoms jaučiu pagarba, kai kurias laikau ligonėmis, bet čia jau praeitis, gal po 10 metų bus įdomu pakalbėti, bet tik 15 minučių. Mokykla yra nieko verta ir dabartinė sistema man visai nepriimtina, reikėtų daug ką pakeisti, bet tie kurie kažką gali pakeisti niekada nebuvo mokykloje, tai nachui jie kažką keičia? Ai nesigilinsiu, Sudie amžiams! Ačiū Švietimo Ministerijai ir NEC (Nacionaliniam Egzaminų Centrui) už mano gyvenimo sugadinimą dėl Matematikos ir Lietuvių Valstybinių Egzaminų. Gaila, kad tas gyvenimas greitai atsistatė ir kažkaip pasidarė man pochui, kad rezultatai tokie, darbą gerą turiu - programuotojo, o Universitete blogesnio vidurkio, nei 8 nesu turėjęs ir todėl buvau Visiškai Valstybės Finansuojamas (VVF) išskirus pirmą semestrą, nes įstojau Dalinai Valstybės Finansuojamą vietą (DVF) ir jau tingiu skųstis, kad Šūdas tie mokslai Lietuvoje ir Užsienyje...

  Taigi įstojau ten kur ir norėjau, užpildęs LAMA prašymus patekau į VGTU (Vilniaus Gedimino Technikos Universitetą), į Fundamentinių mokslų fakultetą, mano profesija - Inžinerinė Informatika, kurios kodas 628, pasirinkau D (dienines) studijos. Šiaip iš tikrųjų buvau laimingas, kad įstojau, net negalvojau, kad ten įstosiu, šią profesiją, specialybę rašiau pirmu numeriu..

  » Atgal prie Darbų 
English version

Jūs naršote Lietuvišką versiją

Mobilių WAP Telefonų versija
Mobilių XHTML Telefonų versija
Naršyti XML versiją
Atsispausdinti PDF versiją


Egzaminų Rezultatai
 Egzaminų Rezultatai

Kovok su SPAM'u!
Site Map'as

Giminiški Puslapiai

Q Blog'as
Fausto puslapis
Šinšila puslapis
Alternativus Q Blog'as
Q Blog'as Angliškai

Valid'us xHTML 1.0!
Valid'us CSS!


© 2004 / 2021 Quatrux. Visos Teisės Saugomos Q Zone Bendruomenės.