Quatrux Logo
 Pagrindinis  Apie  Kontaktai  Aš  Logo
 Apačia

  Straipsniai » Ar Dievas Yra?

  Daugelis žmonių jau nebetiki Dievu, nes religija tapo 'Darvinizmu', daugelis yra prikibę prie evoliucijos teorijos ir mano, kad ji remiasi išsamiu mokslu, moksliškais tyrimais. Taigi, tikėjimas labai priklauso nuo žmogaus, jo išsilavinimo, jo gimimo vietos, vietos kur jis užaugo ir gyveno, kur jis gyvena dabar ir panašiai..

  Aš neesu dvasinės pasaulėžiūros žmogus, man tiesiog patinka būti neutraliam nors ir tikiu į kažkokį "Kūrėją", bet Kūrėją ko? Ką jis sukūrė? Tikrai ne žmogų ir pasaulį kaip parašytą Biblijoje, nes tai kažkuria prasme jau įrodytą mokslinių tyrinėjimų.. bet nepaisant to, dabar aš manau, jog Dievas tai yra tik mūsų vaizduotės vaisius, niekas neturi svarių įrodymų, kad jis egzistuoja, mes tiesiog tikime tuo, ką sukūrėme patys, mes net sukūrėme "meilę" ir "likimą".. mes sukūrėme skaičius ir matematiką, mes sukūrėme ..1010 1000 0001.. mes susitarėme dėl to ką patys esame sukūrę. Būtent dėl šios priežasties mes ir esam "Kūrėjai", bet mes, "Kūrėjai" nežinome kas sukūrė mus, galaktiką, visatą.. Taigi mes tikime teorijomis, hipotezėmis, kurios buvo sukurtos mūsų pačių. Kada nors pagalvojote ką mąsto gyvūnai? Gi mes irgi esame gyvūnai tik kad protingesni, nors kartais galėčiau dėl to ginčytis.. Kas yra šuns Dievas? Kas yra Beždžionės Dievas? Mes tikrai neesam Dievai jiems nors ir sprendžiame jų likimą.. Jeigu Dievas yra vienas, kaip teigia monoteizmo idėja, tai tas pats Jėzaus Kristaus tėvas ar Alachas yra jų Dievas? Šuo turi mokytis iš Biblijos ar Korano? Bet koks protingas žmogus pasakytų, kad tai - grynų gryniausia nesąmonė – tokio Dievo kokį mes įsivaizduojame nėra ir tikiuosi niekada nebus, o jei ir atsirastu mes tikrai jį nužudytume, nes mes esam žmonės, mus labai lengva nuspėti.

  Žiūrint iš vienos pusės, aš tikiu kad žodis Dievas reiškia ar apibūdina kažką, ko mes nesuprantame, pavyzdžiui: Senovės Graikijoje, mes nežinojome, kodėl mus bausdavo žaibas ir griaustinis, taigi mes sukūrėme Dzeusą, žaibo Dievą – tai logiška. Mes nežinome koks yra paskutinis skaičius matematikoje, taigi mes turime objektą begalybė (-∞;+∞), mes tiesiog dar nežinome, bet su laiku viskas keičiasi, mes atrandame ir žinome vis daugiau ir daugiau ir gal vieną dieną mes sukaupsime tiek daug žinių ir būsime tokie protingi, kad pasieksim patį Dievą ir mūsų gyvavimo misija bus baigta, galbūt.. Mūsų vaizduotė labai plati ir mes galime prigalvoti, išsigalvoti ką tik norime. Žmonės galvodavo, kad pasaulis yra plokščias, o dabar mes turim įvairių hipotezių apie visatos formą, bet tikrai manau, kad ateities kartos iš mūsų juoksis, kai žinos tiesą. Mokytis ir žinoti istoriją yra labai gerai mūsų dabarčiai ir ateičiai. Religija turėjo žmoniją vesti gėrio keliu, rodyti pavyzdį ir suteikti žinių apie gyvenimą, jo tikslą, sukurti kažkokią tvarką, protinga, išsilavinusią ir taikingą visuomenę, sukurti neįmanomą – utopiją, bet atsitiko atvirkščiai.. Religija atnešė tik blogį tarp žmonių, vieną didelį siaubą.. Visa istorija paremta karais, dauguma karų dėl religinių nesutarimų, dauguma blogybių prisidengia Dievo vardu.  Pagal idėją, kai dings Dievas, dings ir didelė dalis karų, tai mes žmonės-gyvūnai kovosim tik dėl moterų ir pinigų – kažkas prasmingo, bent ne dėl įsivaizduojamų dalykų, tokių kaip Dievas, kuris po kol kas pasauliui tikrai neatnešė nieko naudingo, viską padarė žmogus, savo rankom ir savo galva, o kas sukūrė visatą? Ji pati susikūrė, bet kažkas turėjo viską "įjungti".. Big Bang? Bet mes negalime paaiškinti šio reiškinio, yra labai daug duomenų apie visatos centrą, nuo kur visos galaktikos pradėjo judėti ir vis dar juda, bet čia jau domėkitės patys, nes tai nesusiję su Dievu.. Palaukit, tai susiję, viskas ko nežinome yra Dievo sukurta!

  Daryti kažką prieš įstatymus ir humaniškumą Dievo vardu? Tai tikrai yra kvaila, įstatymai netobuli, nes mes juos sukūrėme, politikai yra dar kvailesni negu daugelis mūsų, nes tai tik jų darbas – rašyti, leisti įstatymus, kad egzistuotų kažkokia tvarka, nes 10 (dešimties) Dievo įstatymų jau nebe užtenka. Be to, ar Dievas kada yra pasakęs, kad mirti ar žudyti dėl jo padaro jį laimingą? Mes, kvaili žmonės tai patys sugalvojome, gi per karą kareiviai tikėdami tuo pačiu Dievu meldėsi jam, prašė jo pagalbos, kaip Dievui rinktis kam padėti? Kuo vienam ir tam pačiam Dievui skiriasi Krikščionis nuo Musulmono? Kai mūsų žinios taps labai gilios, vienu žodžiu tapsime labai išmintingi ir protingi, tai mes patys tapsime Dievais, bet tai nebus taip greitai, nes dabar žymiai daugiau šansų, kad mes pražūsime patys ir tapsime išnykusia rase, nes ką sukūrėme – dar lengviau sugriauti; mes daug galim prigalvoti, bet lengviausia yra pasakyti, kad Dievas sprendžia kas su mumis bus, o kai mirsite patys pamatysite, kad iš jūsų liks tik dulkės, kaulai - jūs prisimins tik mūsų brangi istorija, nes jūs ir būsite istorija.

  Šia tema niekas nėra teisus, niekas nėra neteisus, tai gyvenimo būdas, ar tu tuo tiki ar ne. Aš galiu sukurti savo religiją ir surasti žmonių, kurie į ją tikėtų.. Nes bet kuriuo atveju, Bažnyčia ir krikščionis yra sekta turinti daugiausiai narių, tas pats bet kuriai kitai religijai. Bet tai kodėl gi žmonės pradeda tikėti Dievu kai kažkas blogo nutinka, pavyzdžiui: tu esi netoli mirties slenksčio, kodėl visi elgiasi taip ateistiškai, bet kai papuola į kritinę situaciją arba yra beveik mirę - pradeda melstis Dievui? Pradeda tikėti Dievu? Gal todėl, kad žmonės bijo mirties ir nenori degti pragare, nes žino kiek begalę daug nuodėmių yra pridarę per savo gyvenimą. Žmonės nėra tobuli ir manau,  jog nieko nėra tobulo, tuo labiau pati filosofija negali nieko atsakyti, ji tik sukelia dar daugiau klausimų, kiekvienas individualiai turi pasirinkti ir susikurti savo filosofiją apie tai kas yra tiesa ir koks yra gyvenimo tikslas, tiesiog dabar tokie klausimai laikomi kvaili ir vaikiški, nes labiau rūpi tai, kaip išgyventi ir uždirbti, o Dievas lieka vis toliau ir toliau.. Tiesą sakant, naujos technologijos pradėjo vystytis greičiau negu pati evoliucija, kad išmokti priimti tokį didelį kiekį informacijos, mūsų smegenys turi veikti daug tobuliau, bet tai nepasiekiama per 10 ar 100 metų, o dar tas visuomenės "kvailinimas", kuris stabdo paprastų žmonių inteligentiškumą, dabar svarbiausia dirbti, padaryti ką reikia ir žiūrėti televizorių, neminėsiu visuomenės sekso išaukštinimą, tarsi mes tik tuo ir gyvenime, žmogus tapo pats šlykščiausias gyvas padaras pasaulyje, nes nesilaikė ne vieno iš 10 (dešimties) Dievo įstatymų. Išvada tokia, kad žmogus privalo tikėti net tuo ko iš tikrųjų nėra, jis turi save apgaudinėti, o su visa neteisybę reikia tiesiog susitaikyti, bet žinoma privaloma siekti savo tikslų su Dievu ar be Dievo, vis tiek jo nėra – jis nieko nelemia, viską lemia tai jūsų būdas, jūsų nuotaika ir sveikata, o sveikata priklauso nuo jūsų nusiteikimo, jeigu jaučiatės miręs tai reiškia, jog toks ir esate..

  Žmogų vis dar veikia evoliucija, pagal idėja pas mus yra kūno dalių, kurios mums yra nereikalingos ir su laiku turės išnykti.. Žmogaus smegenys neveikia visu pajėgumu, nes mums to po kol kas ir nereikia, bet viskas keisis, nes 21 amžius bus biologijos amžius - mes keisim save, mes keisimės į mums patogesnę pusę - reiškia mes dar labiau eisim prieš Dievą ir jo žodį, mes dar toliau nuo jo nutolsime, o viso šito rezultatą aš jau nebe pamatysiu, bet pamatys mano anūkų vaikai.. Viskas labai greitai pasikeitė, jeigu Cezaris pamatytų XIX amžiaus Prancūziją - jis nenustebtų, bet jeigu Napaleonas pamatytų XX amžiaus pabaigą - jis nustebtų.. O jei Dž. Bušas pamatytų XXII amžių, tai jis dar labiau nustebtų, bet gal ir ne, nes Dž. Bušas yra prisižiūrėjęs fantastinių filmų, o vat tada Žiulį Verną ne visi skaitė, niekas niekuo netikėjo. Išvada tokia, kad atėjo visiškai nauji laikai ir tradicinis gyvenimo būdas mums jau nebetinka, mes turime pamiršti senovėje sukurtą tvarkos sergėtoją Dievą, jis logiškai pamąsčius jau nebeteikia tokių lūkesčių, bet jeigu Bažnyčia tai pripažintų oficialiai, tai Dievas tikrai išnyktų, ko aš nelabai norėčiau, nes žmogus apgaudinėdamas save ir tikėdamas tuo ko nėra iš tikrųjų padeda sau, nuramina, nebijo mirti, nes žino, kad po mirties ji globos Dievas. Žmogus vis dar jaučiasi daug geriau išėjęs išpažintį, nors dabar ir Policininkai, ir Daktarai, ir Psichologai, ir daugelis kitų atlieka kunigo veiklą, tiesiog jų žodis nėra šventas. Aš gerbiu tikinčius žmones, kurie neverčia tikėti kitų, juk labai gražu, kai žmogus kažkuo tiki? Turbūt tai pats gražiausias dalykas.. Aš irgi tikiu, bet tikiu kitaip - tikiu, kad aš dar labai daug ko nežinau..

  » Atgal prie Straipsnių 
English version

Jūs naršote Lietuvišką versiją

Mobilių WAP Telefonų versija
Mobilių XHTML Telefonų versija
Naršyti XML versiją
Atsispausdinti PDF versiją


Ar Dievas Yra
 Ar Dievas Yra

Kovok su SPAM'u!
Site Map'as

Giminiški Puslapiai

Q Blog'as
Fausto puslapis
Šinšila puslapis
Alternativus Q Blog'as
Q Blog'as Angliškai

Valid'us xHTML 1.0!
Valid'us CSS!


© 2004 / 2021 Quatrux. Visos Teisės Saugomos Q Zone Bendruomenės.