Quatrux puslapis: Apie

Meniu: Pagrindinis | Apie | Kontaktai |

  English version

 Jūs naršote Lietuvišką versiją

 Naršyti HTML versija
 Naršyti Mobilių WAP Telefonų versija
 Naršyti XML versiją
 Atsispausdinti PDF versiją

Apie

    Tiesa sakant, aš nemėgstu kai žmonės žino mano tikrą veidą, štai kodėl nieko ir nereikia apie mane žinoti, taigi kai skaitysite šitą, nebandykite įsivaizduoti manęs. Dauguma žmonių, kurie yra šalia manęs ir aš retai su jais leidžiu laiką, mano, jog aš esu kažkoks blogas vaikinas, kuris netiki į Dievą, nesimoko, mėgsta griauti, manipuliuoti kitų jausmais, pasikelti aukščiau kitų ir jaustis už juos protingesniais, mėgstantis kurti konfliktines situacijas ir netgi mėgstantis muštis. Beje, nepamirškite, kad jis labai daug geria alaus ir suruko labai daug cigarečių ir apsineša dar kitais būdais; trumpai tariant - jam visiškai niekas nerūpi gal net ir jis pats.

  Vis dėlto, galbūt tai tiesa, bet tiesą sakant aš esu geras vaikinas, nors pats žodis vaikinas man skamba debiliškai.. aš tikiu į Dievą, bet ne į tą, kuris stato bažnyčias ir prašo pinigų iš vargšų, aš mokausi tą kas man asmeniškai yra įdomu arba tai priklauso nuo nuotaikos, aš žinau tiek daug, ko kiti net nenutuokia, bet turbūt tai ką aš žinau, jiems neįdomu, bet ar jūs manote, kad man tas rūpi? Tikrai ne, nebent pažinsite mane artimai ir suprasite, kad aš irgi noriu pasaulinės taikos, bet visgi Karas niekada nebuvo toks linksmas, kai žiūri į jį pro televizoriaus ekraną. Tęsiam kalbą apie alų; aš jį geriu, bet tik kartais, ankščiau gerdavau daug daugiau ir dažniau, ir ar galite patikėti? aš esu nerūkantis! Nikotinas tiesiog negali manęs pripratinti prie savęs, taigi tai reiškia, jog aš už jį stipresnis ? ne, tai visiškai nieko nereiškia.

  Be to, vandalizmas gali būti linksma pramoga, tai kas iš to, kad aš spjoviau ant sienos mokykloje? ar tai reiškia, kad mano išsilavinimas yra prastas? Kas pasakė, kad spjaudyti ant sienų yra negražu? kažkokie kvaili politikai, kurie parašė naują įstatymą tik todėl, kad nežino daugiau ką veikti? Aš pats kuriu sau įstatymus, bei etiketą ir moralines nuostatas, bet kadangi pasaulyje tvarka turi būti, nors dabar ji yra tikrai kvaila, ypatingai demokratiškoje visuomenėje, man tenka jos laikytis. Aš myliu savo tėvynę, bet vis tiek man teks dirbti užsienyje, o gal ir ne, nes aš gal tikrai myliu savo tėvynę? Aš nemėgstu Rusijos ir Jungtinių Valstijų, Vokietijos ir Prancūzijos, bet vis tiek aplankysiu jas, aš nemėgstu juodų ir geltonų žmonių, bet vis vien bendrausiu su jais, man nepatinka gėjai, bet man jie nėra problema, kol aš su jais nesusiduriu ir jie nenori man padaryti nieko blogo, aš neturiu nieko prieš lesbietes, bet aš nepakęsčiau, jeigu mano žmona (jei tokia kada gausiu - gyvenimo pabaiga) būtų lesbietė ir taip toliau.. Aš nedarau nusikaltimų, tik kartais, pavyzdžiui žudau žmones šiaip sau, taip - žaidžiu kokį FPS su kompiuteriu - kas labai retai nutinka.

  Tęsiant, manipuliuoti kitų jausmais? Kaip aš galiu tai daryti? Aš manau, kad tiesa visada geriau negu tylėjimas, taigi, jeigu ji yra bjauri ir stora, kodėl jai to nepasakius? Tai nėra gražu, bet kadangi aš jaučiuosi toks vienišas ir prislėgtas aš noriu kur nors išsikrauti, kodėl nepadarius kam nors blogą dieną? Taip aš žinau, kad viskas man kada nors sugrįš, bet iš to aš išmokau kaip kiti žmonės jaučiasi ir manau, jog jaučiau 84% visų jausmų, kurie egzistuoja ir dabar stovėdamas aš galiu lengvai įsivaizduoti, kaip kitas žmogus jaučiasi, darant greitas, bei logiškas išvadas, bet gi aš tik žmogus, o ne mašina ir be to ne visada turiu tos energijos savyje ir patylėti ar pabūti vienam irgi nėra blogai.

  Bet kuriuo atveju, netikėkite manimi, jūs negalite manęs įsivaizduoti/žinoti perskaitę šitą nesąmonę, aš netikiu, kad jūs galėjote skaityti tokį mėšlą, bet gal ten yra tiesos, daug tiesos, bet tai ne knyga, kad aš rašyčiau daug ir aiškiai. Kodėl turėčiau? Turėkit savo nuomonę, nors ir kvailą jūsų ta nuomonė, svarbiausia, kad ją turite, nes visada galite ją pakeisti, bet mano nuožiūra, daugelio kitų nuomonės yra beviltiškos, netgi apgailėtinos - žmonės gi jau 21 amžius, bukite realistais, logiškai mąstykit, juk pažįstate patys save, bent truputi, tai turėtumėte pažinoti ir kitus, juk visi galvoja apie tą patį tik apsimetinėja, bet šiaip nebūkite, nes niekada vėl nebūsite laimingi.. Išmokite atsipalaiduoti ir galvoti apie kvailus dalykus, gal kas nors kitas padarys už jūs kokį darbą, nėra jokio likimo, juk jis buvo sukurtas, taip pat ir Dievas, kompiuteris, meilė ir demokratija, bet kodėl gi nesinaudoti tuo ką mes, žmonės sukūrėme? Jei tu gudrus, gali gauti pinigų iš kvailių, jei tu kvailas, tu gali gauti pinigų iš gudruolių, tai kaip žinoti kas tu? Negalvok apie tai, tu esi tas kas esi - taip tu esi kvailys!

  Padarius išvadą, ar pažinote mane geriau? ar dabar galvojate, kad aš sugadinau šiandienos jūsų nuotaiką? Bet jeigu jūs tik šypsotės, tai mano misija baigta - jus esate gudrus, bet jeigu kas nors tau čiulpė, kai tu skaitei šitą straipsnį, nesiskaito tavo ta šypsena. P.S nepamirškite paskaityti pirmo sakinio dar karta. Geros dienos, :-) taip, geros dienos ir eikit pasimasturbuoti ar padarykite ką nors atsitiktinio, pavyzdžiui nusiskuskite šiknąskylę.

  « Ankstesnis Puslapis  Apie  Sekantis Puslapis »
 


© 2004 / 2022 Quatrux. Visos Teisės Saugomos Q Zone Bendruomenės.