Quatrux Logo
 Pagrindinis  Apie  Kontaktai  Aš  Logo
 Apačia

  Taip, skyrius pavadinimu Aš, jeigu galvojote, kad čia rasite daugiau informacijos apie mane, tai geriau grįžkit į seną gerą skyrių apie, bet jeigu dar jo neskaitėte, tai aš rekomenduoju iš viso jo net neskaityti.

Mano Straipsniai:

  » Filosofija
  » Sapnai
  » Aistra
  » Etiketas
  » Etikos Darbas
  » Gyvenimo Dėsniai
  » Ar Dievas Yra?
  » Evoliucija ar Ateiviai?


Mano Studijos - VGTU

  » Inžinerinė Informatika
    » Pirmas Semestras

  » Lietuvių Egzaminas
  » Egzaminų Rezultatai

Rubrika

  Aš esu 24 metų Studentas, esu vienas iš gudresniu šitame bjauriame pasaulyje, kuriame mes gyvename, bet vienas iš tų, kurie mėgsta elgtis kvailai, aš save vadinu tinklo meistru, vienu iš geresniu, programuotoju, vienu iš švaresniu, dizaineriu, vienu iš pradedančiu, alkoholiku, vienu iš retai geriančiu, priklausomu nuo Interneto, vienas iš tų kuriam nerūpi, laimingu žmogumi, kuris neturi jokio pagrindo kuo nors džiaugtis, mokslininku.

  Mano kompiuterio dienos prasidėjo nuo 6 metų, aš ypatingai daug nepamenu, bet mano brolis jau užsiiminėjo jais, ar prisimenate senas geras kompiuterių dienas? Visai ne tokias, kokias matome šiandien, kai tik Windows yra prekyboje ir x86 techninė įranga, o viskas kita turi labai daug rūpesčių/sunkumų, bet vis tiek kažkas vyksta, vis daugiau žmonių girdėjo pavadinimą Linux ar Apple. Pirmas kompiuteris mūsų namuose buvo Atari 2600, jis turėjo 16 žaidimų pastovios programos atmintyje ir jeigu turėjai  patroną/kasetę tai galėjai žaisti ir daugiau, bet mes tokių neturėjome. Pirmas tikras kompiuteris buvo ZX Spectrum 48kb su magnetinėmis kasetėmis, jis buvo toks kietas tiems laikams, po to Speccy 128kb ir kai jau gavome Amiga 500+ tai buvo tiesiog neįtikėtina, po metų brolis nupirko Amiga 1200, kuri vis dar veikia ir yra mano kambaryje, žinoma jos galimybės yra išplėstos ir panašiai, laisvai galiu su ja sėdėti IRC, Jabber, naršyti po internetą ir viską, tik ne žiūrėti geros kokybės filmus. Taip, aš buvau/esu Amiga kompiuterių vartotojas ir man patinka naudotis AmigaOS'u, bet kai naudojuosi Linux (E-UAE) arba Windows (WinUAE) aš nematau po kol kas pagrindo, kodėl mano pagrindinis kompiuteris turėtų tapti Pegasos/MorphOS arba AmigaOne(dead)/OS4 - dabar mano pagrindinis dalykas yra programinė įranga, o ne Operacinė Sistema, bei žinoma mano finansinė padėtis pirktis daug skirtingų platformų, įskaitant ir Mac'a.

  Pradėjęs domėtis html, man tai visai patiko, aš pradėjau tai daryti 2002 metais ir nuo to laiko aš tapau tikru tinklo dievu. Aš galiu būti pasamdytas, jeigu mokėsite man pinigus. Aš žinau/moku HTTP (Hypertext Trasfer Protocol) komandas, HTML (Hyper Text Markup Language), CSS (Cascading Style Sheet), JS (Javascript), XML (EXtensible Markup Language) ir jos papildus, tokius kaip XPath ir XQuery, WAP (Wireless Application Protocol), WML (Wireless Markup) ir PHP (Hypertext Preprocessor), MySQL (Structured Query Language), .htaccess, Cgi/Perl (Common Gateway Interface/Practical Extraction and Report Language) bei šiokius tokius AJAX (Asynchronous XML And Javascript) pagrindus. Dabar dirbu su Oracle ir PLSQL ir esu duomenų bazių bei duomenų sandėlių, OLAP specialistas. Žiūrėjau į tokias programavimo kalbas kaip C, C++, C net tenka mokytis universitete ir manau, kad jau daug moku su C ir C++ nors nelabai žiūrėjau į objektinį programavimą, bet tai vis tiek sugebu rašyti tik konsolines aplikacijas, taip pat teko dirbti su C# nes buvo tokios paskaitos, nors man niekada nepatiko C# ir .NET bet jeigu reikai greitai sukurti šūdiną Windows programą, tai būna labai paprasta, net aš parašiau kursinį darbą per 4 dienas ir išmokau kažkiek šitos kalbos.. taip pat teko naudotis ir Pascal, bet labai nesusidomėjau, visgi Pascal išmokau, nes Informatikos Valstybinis egzaminas nori to, Pascal visai linksma kalba, nors man labai nepatogi pasirodė, ko norėti, ji juk tokia sena, bet išmokti programavimo pagrindams labai tinka.. Aš naudoju Free Pascal, kad sukompiliuoti parašytas programas ir visai nesusidomėjau Delphi.. Bet universitete aš turėjau išmokti REXX (Restructured Extended Executor Language) kalba, aš prisimenu, kad naudojau aRexx ant Amiga kompiuterių, taigi man nebuvo sunku. Taip pat aš dar privalėjau išmokti rašyti komandinius failus (cmd/batch) ir dabar galiu pasakyti, kad viską apie juos žinau. Aš galiu instaliuoti WAMP (Windows Apache MySQL PHP)arba LAMP (Linux Apache MySQL Perl/Python/PHP) serverį, aš moku instaliuoti Linux Gentoo ir Arch Linux, bei žinoma tokius kaip Ubuntu/Kubuntu Linux, buvau hosting'o kompanijos vienas iš personalo narių - Admin'as, aš moku elgtis su SSH (Secure SHell) Linux'o serveriuose, aš žinau kaip naudotis CPanel (Control Panel) ir WHM (Web Host Manager), aš galiu įdiegti FTP/IRC (File Transfer Protocol/International Relay Chat) serverį ir galiu greitai išmokti daugiau, nes aš gana greitas mokinys, bet jeigu mano manymu tas dalykas yra šūdinas, aš net nepradėsiu jo daryti - kuo daugiau mokėsite, tuo geresnę kokybę gausite, taip jau yra. Bet žinoma su laiku aš pamirštu, nes sunku tie daug atsiminti, daug ko moku tik pagrindus, bet jeigu reikia įsigilinti į kažką ir mane tai sudomins, po kurio laiko išmoksiu geriau. Pavyzdžiui nenaudojau WAP ir WML labai daug praktiškai, tai ir sunku jums ką nors pasakyti, padaryti.

  Taigi dabar, aš naudoju Arch Linux, nors daugeli metų buvau Gentoo vartotojas.. su KDE aplinka ir Windows XP. Su Windows aš daugiausiai naudoju Atviro Kodo programinę įrangą ir vienintelis dalykas kas turi pavadinimą susijusi su Windows yra pati Operacinė Sistema, jokio mirc, jokio windows media player, jokio windows messenger'io, jokios supistai blogos programinės įrangos. Jeigu nežinojote, daug kitų, geresnių aplikacijų egzistuoja ir tegul būna palaiminta ta diena, kai Opera naršyklė tapo nemokama. Linux'e pagrindinė programinė įranga yra KDE Bundle ir varikliukas, kuris GTK paverčia į QT, ir tokių programų naudojimas kaip Gimp, Bluefish, Gaim su KDE vėl tampa malonumas.

  Man patinka gyvūnėliai, aš turėjau daug jų ir dauguma jų jau mirė arba buvo suvalgyti, na nemanykit, kad aš jų nemyliu, aš verčiau išgelbėčiau gyvūną negu kažkokį kvailą žmogų, bet ir vėl negalvokite blogai apie mane, arba šiaip galvokite ką norite, iš tikro man jūsų nuomonė nerūpi, jeigu jūs mane užknisite, jūs turėsite bėdų, o ne aš. Šiuo metu, mano šuo Faustas, kuris yra mano geriausias draugas ir vienintelis gyvas padaras, kuris gali išklausyti mano kvailas gyvenimo istorijas ir parodyti šiek tiek emocijų.. Aš nekalbu su savo motina, aš retai kalbu apie rimtus dalykus su savo broliais, aš nežinau kur mano tėvas bastosi, taigi kalbėjimas su savimi yra vienintelė išeitis, bet aš galiu tapti bepročiu. Jūs turbūt pagalvojote kur yra mano draugai ? taip, niekam nerūpi, man taip pat visai nerūpi kieno nors kito problemos, nes aš turiu pakankami savo rūpesčių, kurių tiesiog negalima išspręsti, kuo ilgiau gyveni, tuo daugiau tokių rūpesčių atsiranda. Kartais atrodo, jog šitas mūsų gyvenimas yra bevertis, įsivaizduok savo gyvenimą: tu gimsti iš savo motinos, nes tavo tėvelis pasimylėjo su ja, tu užaugi ir myliesi su kitais ir šitas ratas sukasi, tai mylėjimasis yra pagrindinis gyvenimo tikslas mūsų visuomenėje ? Viskas atrodo taip sudėtingai, bet man nepatinka gyventi, bet ir nenorėčiau dar numirti, todėl turiu kentėti čia, mano manymu, tai jau ir yra pragaras ir tiems kam jau seniai pasisekė vaikšto rojuje, bet žinokit, rojuje nėra alaus, rojuje nėra sekso, taigi geriau linksmai kenčiam ir mirštam laimingi :-D

  « Ankstesnis Puslapis    Sekantis Puslapis » 
English version

Jūs naršote Lietuvišką versiją

Mobilių WAP Telefonų versija
Mobilių XHTML Telefonų versija
Naršyti XML versiją
Atsispausdinti PDF versiją


 Aš

Kovok su SPAM'u!
Site Map'as

Giminiški Puslapiai

Q Blog'as
Fausto puslapis
Šinšila puslapis
Alternativus Q Blog'as
Q Blog'as Angliškai

Valid'us xHTML 1.0!
Valid'us CSS!


© 2004 / 2021 Quatrux. Visos Teisės Saugomos Q Zone Bendruomenės.